1
На лечение съм / Re: Стойности на Hbs-ag
« -: Май 23, 2026, 14:24:20 »
Не се занимавай с никакви добавки!
Това е форум, насочен към хората, страдащи от вирусен или друг вид хепатит, както и към всички, които се интересуват от темата и имат отношение към нея. Информацията, която ще намерите тук, винаги трябва да бъде проверявана. Консултирайте се с Вашия лекуващ лекар преди да предприемете каквото и да е действие.
От тук може да видиш всички публикации на този потребител.
Еха, честито и от мен, Ричард! Голям късметлия сиЕдновременно,когато едното негативира другото позитивира!
Само ми стана интересно, първо ХбсАГ ли ти негативира или първо започнаха да се образуват антитела?
Безкрайно много се радвам за теб. Това е чудо, наистина. С пожелание антителата да се множат и никога повече да не видиш HBsAgБлагодаря за пожеланията ,да ви се връща,хора като Силвана са рядкост,адмирации!
Гласувай за сайта!
 Оцени сайта!
Посетители след 12 Февруари 2007