Автор Тема:  Вчера взеха кръв за изледвания за хепатит.....  (Прочетена 4205 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен slan4eva

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Здравейте
Вчера взеха кръв за изледвания за хепатит.....
Толко сам уплашена..Но, се старая да не го показвам пред сина ми. Той е с високи стойности на GGT...На  26 години  по уплашен е от мен затова аз трябва да се правя на силна..и затова потърсих подкрепа тук ..незная какво ще стане една седмица ще сме в очакване , но четейки вашите постове разбирам все повече и все пак от тук научих къде да отидем консултация  телефони а това е важно за един чоковек попаднал в подобно състояние.
Благодаря на всички  за предоставената информация и стискам палци всеки да се пребори с заболяването си!

Неактивен Емануил Денков

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 352
  • хепB
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Вчера взеха кръв за изледвания за хепатит.....
« Отговор #1 -: Октомври 07, 2007, 00:22:37 »
Здравейте
Вчера взеха кръв за изледвания за хепатит.....
Толко сам уплашена..Но, се старая да не го показвам пред сина ми. Той е с високи стойности на GGT...На  26 години  по уплашен е от мен затова аз трябва да се правя на силна..и затова потърсих подкрепа тук ..незная какво ще стане една седмица ще сме в очакване , но четейки вашите постове разбирам все повече и все пак от тук научих къде да отидем консултация  телефони а това е важно за един чоковек попаднал в подобно състояние.
Благодаря на всички  за предоставената информация и стискам палци всеки да се пребори с заболяването си!

Благодаря за пожеланията и винаги ни става (поне на мене) приятно като сме помогнали. Пожелавам ти успех и дано всичко е наред! Но как стана така че се изследвате за хепатит и какъв? Защо цяла седмица ще отнеме за излизането на резултата? При хепатит B и C резултата излиза след 24 часа.

Неактивен slan4eva

• Немедицинско лице
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: Октомври 10, 2007, 21:14:55 »
Казаха че това са маркери за хепатит , утре ще зная резултата ...дано всичко е наред...Благодаря  за вниманието ,ще напиша какъв е резултата

Неактивен slan4eva

• Немедицинско лице
  • *
    • Профил
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2007, 17:25:34 »
Настъпи малко спокойствие , резултата е отрицателен , но нивото на ГГТ си остава високо ,започнахме терапия.Пожелавам Ви от сърце успешно оздравяване!

Неактивен kammy

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Студент
  • Публикации: 130
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Има близък с хепатит B
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2007, 22:32:25 »
Браво.Радвам се за вас :)
Пожелавам ви успешна терапия ;)

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007