Други чернодробни заболявания > Чернодробни проблеми без поставена диагноза

Завишени чернодробни ензими

<< < (2/3) > >>

janetM:
Такъв голям форум, а пък никакво съпричастие. Не знам има ли хора тук, влизат ли? Не, наистина ми се случва за пръв път в такъв форум толкова малко заинтересованост нито от участници, нито от членове.
Никаква помощ, въобще не ми бяхте полезни, дано все пак да има други, които са доволни!

Копие на оригиналния пост:

--- Цитат ---Такъв голям форум ,а пък никакво съпричастие.незнам има ли хора тук,влизат ли?не,наистина ми се случва за пръв път в такъв форум толкова малко заинтересованост нито от участници,нито от членове.никаква помощ,въобще не ми бяхте полезни,дано все пак да има други ,които са доволни.
--- Край на цитат ---

Пост, редактиран от модераторите, поради неспазване на правилата за използване на форума!

Аника:
Жанет, никой не отговаря, защото няма какво да ти каже. Дани и Сви са ти дали насоки.
Бактерии и левкоцити в урината сочи за проблем, ако са извън реф. стойности. Трябва ти консултация с лекар. Просто смени лекаря. Завишени чернодробни ензими, освен от хроничен вирусен хепатит, лекарства, лошо хранене и употреба на алкохол, може да има и при наличие на друга вирусна инфекция, например EBV, CMV и въобще всички видове вируси. Вирусите си обичат да нанасят щети на черния дроб. Предполагам има още доста причини за тези стойности, но ти трябва добър хепатолог. Тук повече не можем да ти кажем.
Друго, което се сещам - ПКК и СУЕ. Ако си правила, трябва и тя да сочи към нещо. Биохимия, освен трансаминазите? 

tedi:

--- Цитат на: janetM в Май 24, 2011, 18:29:42 ---Такъв голям форум ,а пък никакво съпричастие.незнам има ли хора тук,влизат ли?не,наистина ми се случва за пръв път в такъв форум толкова малко заинтересованост нито от участници,нито от членове.никаква помощ,въобще не ми бяхте полезни,дано все пак да има други ,които са доволни.

--- Край на цитат ---

Е, к'во още искаш бе, жена?Да метнЕм освен картите и да ти кажа к'во ти има, м?
Насочили са те къде и при кого да отидеш за по-компетентно мнение.Ние тук не сме ясновидци, а още по-малко поставяме диагнози от разстояние.

anita:
Дани те е насочила. Не виждам смисъл да се повтаряме. След като тези лекари не са ти дали търсените отговори потърси второ или трето мнение. За урината трябва да отидеш на нефролог. За най-добър гастроентеролог във Варна се води проф. Коцев.
Ние не сме лекари, а пациенти и споделяме опита си и знанията си тук.

janetM:
Друг добър хепатолог във Варна, освен проф. Коцев има ли? Между другото, това "хепатолог", гастоентеролог ли значи?
За пръв път го чувам. И наистина, ако има друг освен Коцев, кажете, че и аз не искам нещо при него.
Не, че съм ходила, имам странични наблюдения.

Копие на оригиналния пост:

--- Цитат ---Друг добър хепатолог във варна освен проф.коцев има ли?междудругото това хепатолог-гастоентеролог ли значи?за пръв път го чувам.инаистина ако има друг освен коцев кажете,че и аз не искам нещо при него.не,че съм ходила имам старнични наблюдения.
--- Край на цитат ---

Пост, редактиран от модераторите, поради неспазване на правилата за използване на форума!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия