Други чернодробни заболявания > Чернодробни проблеми без поставена диагноза

Какво става? Помогнете!

<< < (3/11) > >>

Rumi_:
dejavu7,  а да не си пила някакви лекарства последните месеци? Алкохол? Разбрах, че кърмиш, но все пак?
Нали не се сърдиш за задаваните въпроси, все пак много неща могат да повлияят върху ензимите?

dejavu7:
Руми не,не се сърдя разбира се!алкохол не съм пила от две години,лекарства също не съм приемала...
Ели коя е Лорей?дали ще се включи?Има подобен на моя проблем ли или?

eli13:
Лорей ще се включи, предполагам, малко по-късно. В момента зубри за изпит  :write:
Тя е имала подобни несгоди и то точно около бременността. Всички посочени по-горе изследвания ги е правила. Отнело им е доста време, за да разберат, че е изкарала остър хепатит С, който впоследствие е хронифицирал.
Освен това е много умничка и досетлива и може би ще ти предложи нещо, за което ние не се сещаме.

dejavu7:
Благодаря Ели,а някакви последици за детето имало ли е?И ако не ви затруднявам може ли линк към нейната тема да прочета и да се запозная с нейния случай,ако е възможно разбира се :)

ivka81:
Не се тревожи за детето,шансовете да го заразиш с хепатит е клонящ към 1% макар и това ,че го кърмиш/надявам се не си спряла/.Второ изследвания за детето чак към 12м ,защото то носи антителата на хепатит Ц примерно/макар че ти все още не знаеш дали имаш хепатит/ от майката приблизително до 18месец. Аз разбрах за хепатита си по време на бременност. Детето ми имаше антитела от мен почти до 12м,след това ги изчисти. Казвам за теб, след 6м защото долу горе след толкова време са реални резултатите от евентуално заразяване с хепатит,щом сега е отрицателно. Освен това, ако беше с остър Хеп.Ц трябваше да даде положителен anti HCV,нали?

Ивето

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия