Вирусен хепатит - Лечение > Предстои ми лечение

Вече има одобрен за новото безинтерфероново лечение на хепатит ц

<< < (7/8) > >>

tetibulka:
А, да, освен че ПСР се доплаща, по време на лечението ви спират реумбурсацията на хепатопротекторите. Не че сме много ядосани, но...

ivan86:
Много се радвам, за всички вас. Аз когато се лекувах преди 3 години, безинтерфероновите лечения бяха мираж. Хората които са минали, старите терапий знаят за какъв ад става въпрос. Радвам се че се излекувах от 1 път, макар че сега имам лека стеатоза, и се боря с нея. Даже днес, бях на преглед и асат 28 алат 48 малко висок, но важно е вируса да го няма. Пожелавам на всички успех, а той ще е със сигурност, макар че по рядко влизам, във форума и чета вашите историй и патила.Добре че го има този форум,лека вечер от мен съфорумци за сега. :wink3: :wink3: :wink3: :wink3:

tetibulka:
Отрицателен на четвърта седмица Харвони.
Аз не смея да се зарадвам, да не би пак да е минал в нелегалност за малко...
Краси се чуди как ще го започва отново нормалния живот, ако се окаже истина. Добре, че още е на антидепресанти...
Докторката е позитивна.
Бърррр. Хем си скъсах задника за това, хем сега ми се струва нереално.

ralkataaaaaaa:
Супер е резултата,все така да е  :flowers: :flowers: :flowers:

mravche_ot_gorata:

--- Цитат на: tetibulka в Август 24, 2016, 20:47:49 ---Отрицателен на четвърта седмица Харвони.
Аз не смея да се зарадвам, да не би пак да е минал в нелегалност за малко...
Краси се чуди как ще го започва отново нормалния живот, ако се окаже истина. Добре, че още е на антидепресанти...
Докторката е позитивна.
Бърррр. Хем си скъсах задника за това, хем сега ми се струва нереално.

--- Край на цитат ---

Мдааа, човек чака, моли се и после изведнъж идва изненадата.  :bravo2:

Всичко ще е добре! И все по-добре ще става!  :flowers: :flowers: :flowers:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия