Автор Тема:  Zdraveite i ot men  (Прочетена 11828 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Силвана Лесидренска

• Global moderator
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 3023
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Zdraveite i ot men
« Отговор #15 -: Май 28, 2015, 11:49:00 »
Здравейте,

Благодарение на Михаил, който дари лекарствата, сега имаме опаковка и половина Виреад, както и 4 опаковки Себиво.

От предишното дарение, което направи Таня Димитрова, не остана нищо (Благодаря, Танче). От това дарение ще бъдат раздавани по малко хапчета, за да има за повече нуждаещи се. Моля всички, които са на лечение, да помислят в дългосрочен план как да си закупят по една опаковка Виреад, защото не мога да раздавам всеки месец на едни и същи хора. Знам, че е скъпо, но  и аз самата съм на лечение и до момента съм купила 3 опаковки за себе си.

Поздрави,
Силвана

Неактивен ДОГИ

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 28
    • Профил
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Има близък с хепатит B
« Отговор #16 -: Май 29, 2015, 08:33:31 »
Браво на Михаил момчето спази обещанието си! Спаси и нас не ми се мисли ако не беше той какво щяхме да правим, като го няма още втория протокол и кой знае кога ще дойде и кога ще вземем хапчето. Жалко че още веднага запасите се стопявят, но живеем в България мили хора. Как може в Англия да им дават шест месеца напред а ние за шест месеца  си скъсахме нервите заради това хапче. Много се радвам Силванче, че е спазил обещанието си и към теб и да помогне на много хора чрез форума въпреки всичко. Да е живо и здраво момчето и Дай Боже да оздравее! Пожелавам това и на нас и на всички вас!
              С поздрав   Оля

Неактивен Аника

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1164
  • генотип 1
    • Профил
  • Вид лечение: Софосбувир + Даклатасвир
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
« Отговор #17 -: Май 29, 2015, 13:46:00 »
Браво на Мишо!!!
Мишо, благодарим ти!

С риск да провокирам доста отрицателни емоции, все пак ще напиша нещо по темата:

Призовавам пациентите, които са на Виреад да си помислят за по-сериозна активност по отношение на жалбите и сигналите, които трябва да подават до съответните институции.
Проблемът с наличието, по скоро отсъствието на Виреад в аптечната мрежа си стои. Той не е решен, както и дарението от Мишо не може да го реши!!!
Нека всички, на които не им се "занимава" с жалби и т.н. да си представят, че ако проблема не бъде решен генерално, че вече няма дарени хапчета, и че не могат да си ги вземат от аптеките, какво ще стане?! Ще им се наложи да спрат лечението, а всички знаем какви могат да бъдат последиците от това :(
Пише, сигнализирайте, помогнете на Сдружението!

Поздрави,
Аника

П.п. Не бъдете апатични и не си мислете, "сега си имам хапчета, после ще го мисля..."

"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."

Неактивен Силвана Лесидренска

• Global moderator
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 3023
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
« Отговор #18 -: Май 29, 2015, 14:04:19 »
Нека да уточня, че от сега нататък Виреад ще се раздава само срещу копие от подадена жалба. За съжаление до момента има само единични сигнали, подадени от пациенти, а така проблеми не се разрешават.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007