Автор Тема:  Има ли някой впечатления от д-р Проданова Стара Загора?  (Прочетена 36118 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krasiii

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 58
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Статус: Има близък с хепатит C
Здравейте всички!
От петък разбрахме, че мъжа ми има хепатит С. Пращат ни в частния кабинет на проф. Чернев, но мъжа ми не се чувства добре, има стягане и тежест в гръдната област, отпадналост и получава някакви кризи. Тук не обръщат внимание на оплакванията му, казват, че всичко се дължи на стреса,но оплакванията му са още преди диагнозата и ние се тревожим за пътуването.
Разбрах, че има клиника по гастроентерология и в Стара Загора. Моля ви, ако някой се е лекувал там и има впечатления по конкретно от др. Проданова нека сподели! :'(

Неактивен Емануил Денков

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 352
  • хепB
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
 Аз лично нямам впечатления и не съм от Стара Загора и само 1 ще ви кажа, че няма смисъл да си губите времето там. Най-вероятно ще ви пренасочат към София. Проф. Чернев е може би най-добрия специалист в България по това което чета от съфорумците. Така че час по-скоро си уговорете час при него.
Поздрави Емо!

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5566
    • Профил
    • My Home Page
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
И аз бих ти препоръчал да отидете на преглед при проф. Чернев и да видите той какво ще ви каже и препоръча.
При хроничните хепатити е много важен опита на лекаря, така че се доверявай само на лекар, имащ опит в лечението на хронични хепатити и който е доказал се професионалист.
Освен избора на лекар бих ти препоръчал да се опиташ да се информираш максимално много за болестта - симптоми, развитие на болестта, заразяване, лечение - все неща които сме обсъждали доста тук във форума. Когато си информирана ще можеш лесно да преценяваш лекаря срещу теб - дали той наистина е специалист или просто ти говори общи приказки /или цитира остаряла информация от изпитите му в Медицинската академия отпреди години/, разчитайки на това че ти нямаш и идея какво е това хроничен хепатит.
Има неща, които зависят от теб и две от важните са да се опиташ да бъдеш максимално информирана и да си намериш лекар, който да е добър и на когото да имаш пълно доверие.
Успех!

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен katia

• Немедицинско лице
  • Публикации: 298
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон
Тук има малко впечатления на хората от Форума за д-р Проданова:
http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=983.15

Неактивен anita

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2988
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Съветвам те да идете при проф.Чернев. Аз също имах подобни оплаквания и той ми каза, че като ме вземе в отделението ще ми  направи всякакви изследвания за да разбере причината за тях. Освен че се занимава с хепатита той е "шеф на отделението за вътрешни болести в александровка болница". Това бяха думите му. Няма смисъл да умувате и да губите време в крайна сметка пак ще ви пратят в София.
Успех

Неактивен katia

• Немедицинско лице
    • Профил
Да, съгласна съм с последното, а и д-р Проданова е нещо като "ученик" на проф. Чернев, непрекъснато го цитира и интерпретира думите му. Най-добре да черпим информация директно от източника отколкото да се доверяваме на неясни разсъждения и мнения, които още повече объркват...
« Последна редакция: Октомври 29, 2008, 15:11:02 от Katia »

Неактивен dodo

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Студент
  • Публикации: 118
    • Профил
Аз съм със смесени чувства от двете си визити при доктор Проданова преди 3 години. Вярно - изслуша ме, прегледа ме на ехограф, но въобще не ми предложи да посетя и друг специалист в София, нито ми спомена, че би било добре да си направя ПСР тест. Остана и искрено учудена от факта, че съм се осмелила да кърмя своето бебе въпреки хроничния хепатит Б. Аз тогава и обясних, че на детето е даден имуноглобулин и поставена ваксина и че ползата от кърменето се счита за по-голяма от евентуалния риск от заразяване. Тя пак остана дооста скептична.
Това обаче са моите лични впечатления и изборът на доктор си е лично ваше решение, така че дерзайте но не бездействайте
Късмет  :flowers:   
"Човекът е човек когато е на път "

Неактивен pepsi

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
Аз лично съм ходила при д-р Проданова,не съм очарована,напротив мисля,че е прехвалена,каза ми че съм добре засега днк не ми пусна не било необходимо и т.н,сега съм при д-р Пенкова мн съм доволна,жената обяснява мн добре и то мисля,че доста се интересува с новостите покрай хепатитите,дори ми пусна безплатно днк от РОш,за разлика от Проданова.Това е моето мнение.

Неактивен katia

• Немедицинско лице
    • Профил
А тази д-р Пенкова, ако е в Стара Загора имаш ли някакви нейни телефони?

Неактивен pepsi

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
Да ,тя работи в Ст.Загора в Медицински център "Св. Лука",номера нарегисртация 603-183

Неактивен dodo

• Немедицинско лице
    • Профил
На мен лично в Стара Загора ми допадна като лекар и човек др. Димитров. На мен ми обясни на времето (2003) доста обстойно и търпеливо що е това хепатит Б, какви изследвания се правят и т.н.
Приема в МЦ Надежда и работи към Окръжна болница.
Вие имате ли впечатления от него?

Неактивен sisa

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 48
    • Профил
  • Резултати: В момента съм на лечениe
Той е единствения в Инф. отделение, които разбира от Хепатити. За съжаление не е гастро, а е инфекционист.
След като мина време и се върнах назад, той единствен ми направи изследвания които по - късно ми послужиха. Всички останали изчакваха. Тогава не бях готова за нещата които ми обясняваше, но беше прав за много работи...
Сиса

Неактивен dodo

• Немедицинско лице
    • Профил
Здравей, Сиси,
др. Димитров е точно гастроентеролог и като такъв приема в МЦ Надежда. Това не му пречи да работи в инфекциозно отделение.
На мен ми допадна именно желанието му да ми обяснява много подробно нещата, а аз харесвам точно лекари които приемат положително многобройните ми въпроси  :wink3:

Неактивен Vancheto

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1558
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
Контактувала съм с всички изброени лекари до тук от Стара Загора и с някои и неизброени.Ако трябва да избера от всички, мисля че Д-р Димитров е най-добрия.

Неактивен kelly

• Немедицинско лице
  • Публикации: 124
    • Профил
Мерси, Ванче.
 :flowers2: :flowers2: :flowers2:
Днес съм много щастлива.
 :gift: :gift: :gift:
Съобщение от администраторите: Достъпът на този потребител до форума е забранен, поради некоректно поведение!
За повече информация: http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=1316.0

Неактивен polina73

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 31
    • Профил
Аз започнах лечението си при д-р Проданова.
Писала съм из форума, че не съм очарована от тоя си избор, ни когато човек не знае се хваща за първата сламка, която му се подаде. На мен ми пусна изследвания, включително и ПСР, но след като ходих в Токуда не съм и се обаждала повече. Доста добри неща съм чувала за д-р Пенкова, но нямам лични впечатления от нея.
Прави ми впечатление, че Старозагорската група във форума се увеличава. Това не е на добре от към здравословна гледна точка, но пък за сметка на това ще можем да си обменяме по-лесно достоверна информация за лечението в нашия град. Хубаво би било да има поне 1 качествен специалист, който да ни набл'дава и лекува, за да не търчим за всяко нещо до София.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007