Вирусен хепатит - Лечение > Лекари - специалисти

Гастроентеролог в Бургас?

(1/2) > >>

sara:
predlojete mi dobar gastroenterolog v burgas.sled edin mes zapo4vam le4enie s pegasys.

Jina:
Здрвей!
Аз ходя при д-р Джиброва в 1-ва поликлиника,на 4 ет,в ляво коридора,врата е отляво (номера съм го забравила)-мила е ,обяснява каквото я попиташ,аз съм доволна.Когато открих че имам хепатит ми я препоръчаха и направо отидох при нея,при друг не съм ходила.
Честито  за отпуснатото лечение и ти пожелавам колкото се може по малко странични ефекти  ;)

nevron:
     V BG sami li si izbirate koi da vi e lekyva6t lekar? Ne vi li se dava napravlenie ot li4niq lekar? Az dokato si bqx v BG, do predi po4ti 4 godini ve4e, po4ti ne sam stapvala pri doktori i ne znam kakva e sistemata s tiq li4ni lekari, ama vob6te.

Емануил Денков:

--- Цитат на: nevron в Октомври 31, 2007, 10:01:06 ---     V BG sami li si izbirate koi da vi e lekyva6t lekar? Ne vi li se dava napravlenie ot li4niq lekar? Az dokato si bqx v BG, do predi po4ti 4 godini ve4e, po4ti ne sam stapvala pri doktori i ne znam kakva e sistemata s tiq li4ni lekari, ama vob6te.

--- Край на цитат ---

Да, това поне мисля, че е много хубаво. Личният лекар ти дава направление за специалист в дадена област - гастроентеролог, педиатър, онколог.... и ти сам си избираш къде и при кого да се лекуваш. Моята лекарка ми дава съвети къде са по-добрите лекари и кого е желателно да избягвам :)

sara:
      Днес си поръчах пегасиса в една аптека. утре ще отида при д-р Джиброва да я попитам ще може ли тук в Бургас да ми започнат лечението.
Джина,  искам да те питам - ти нали си ходила при нея, тя запозната ли е с лечението с пегасис, малко глупав въпрос но.....защото в Пловдив ми изписаха лечението, но не ми се ходи чак дотам.
Имам направление за хоспитализация за първата инжекция. някой  ако знае нещо за това моля да пише :-\

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия