Вирусен хепатит - Лечение > Лекари - специалисти

Впечатления от клиниката по гастроентерология в гр. Плевен

(1/1)

Кали:

Привет,съмишленици.
        Иска ми се да споделя с вас впечатленията си за лечението ми в клиника по гастроентерология г.Плевен-завеждащ доц.др.Маринова.
     Аз съм доволен от отношението и професионализма на специалистите, клиниката работи по каса,не съм заплащал нищо до момента.
        Лежах в клиниката за да ми направят биопсия и бях много притеснен,все още не знаех за този форум(щях да бъда по-запознат с нещата).ЗА моя радост всичко мина като по вода.Др.Стойкова си свърши прекрасно работата.Нямах усложнения,не ме боля по време и след биопсията.На всички въпроси ми отговориха изчерпателно(за мен това беше важно).
       За мен Плевен беше по-близкия град и за щастие се оказа  добрия вариянт.
 Ако желаете да се свържете с клиниката:Доц.Маринова 064/21053;064/886504;секретар:064/886505;
           Успех!

КАЛИН

sneji:
Здрасти Кали.Информацията може да е полезна на някой,който е от този район.Аз съм родена в Червен бряг и информацията,която даваш за клиниката и за професионализма на специалистите ме зарадва.Защото по принцип познавам доста хора който не са добронамерени към хората от този край.Така,че от мен огромно благодаря почувствах се добре благодарение на теб.Желая ти успе с лечението.
Поздрави Снежи!

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия