Автор Тема:  Хепатит Б и Viread - приемането му след 2 година  (Прочетена 1046 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен prodibg

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Преди 5 години ми установоха Хроничен Хепатит Б. след ПСР с установени 48 000 000 000 копия в кръвта успчях с инжекции да смъкна до 160 000 000. Преди две години започнах Виреад и сега 4 пъти показвам отрицателни стойности което е мноого добре. В момента имам приятлка но несъм сигурен дали мога да я заразя с хепатит и дали при приемането на виреад мога да имам деца.

Стискам палци на всеки които е болен от това и гледайте напред, че и без това няма друг избор  :doubleup:

Неактивен ivka81

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Докторант
  • Публикации: 608
  • генотип 1b
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: Хепатит Б и Viread - приемането му след 2 година
« Отговор #1 -: Март 11, 2014, 11:51:15 »
Здравей,
радвам се че на този етап нещата здравословно а и житейски се развиват добре.
Мислиш за деца ,което също е добре. Това което успях да открия азза Виреад и фертилитета е доста оскъдно. Повече се споменава за бременност и Виреад. Има случеи в които даже о повреме на бременност се приема Виреада,като не медикамента не уврежда плода и не води до малформации. Посочената информация за фертилитета е доста малко,но главното е че не показва  вредни ефекти в това отношение. Хубаво е тези въпроси да ги отнесеш към хепатолога си.

Желая ти здраве,
успех за напред

Ивето

Не търси пътя!Отиди там, където го няма и остави следа....

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007